Du får 10 % rabatt på alle behandlinger.

Siden 1999 har Tone Lise Salongen vært kjent som Oslos fremste neglesalong. I 2011 byttet vi navn, og i dag er TL Salongene en ledende aktør innen skjønnhet og velvære. Vi tilbyr alle typer behandlinger innen negler og neglepleie, fotpleie og håndpleie, hårfjerning, spray tanning, vippe extensions og noe permanent makeup.
Alle salonger har alle typer behandlinger innen negler og neglepleie, fotpleie, håndpleie og hårfjerning. De andre tilbudene kan variere litt fra salong til salong.
Se mer på våre nettsider www.tlsalongene.no for mer informasjon om hvilke typer behandlinger din nærmeste salong har.

I TL Salongene er vi nådeløst opptatt av kvalitet, alle våre behandlingsterapeuter er fagutdannede og sertifiserte.

TL Salongene Majorstua

Vibesgate 12c

0356 Oslo
tlf: 22 46 00 60
Mail: majorstua2care@tlsalongene.no

TL Salongene Strømmen

TL Salongene Strømmen

Strømsveien 66A

2010 Strømmen

Tlf: 954 46 292

Mail: strommen@tlsalongene.no

TL Salongene Horten

Torget 3

3186 Horten
tlf: 962 08 621
Mail: horten@tlsalongene.no

TL Salongene Alta

Sentrumsparken 4,2 etg

Alta
tlf: 482 88 560

Mail: alta@tlsalongene.no

TL Salongene Lørenskog

Olahegerbergsgate 2

1476 Lørenskog

Tlf: 451 45 698

Mail: lorenskog@tlsalongene.no

TL Salongene Nittedal

Mattias Skyttersvei 4

1482 Mo

Tlf: 954 46 292

Mail: nittedal@tlsalongene.no

TL Salongene Harestua

Furuveien 2

2743 Harestua
Tlf: 920 83 427
Mail: harestua@tlsalongene.no

TL Salongene Ulven

Karl Staaffsvei 2-6

0665 Oslo
Tlf: 22 64 97 49
Mail: ulven@tlsalongene.no 

TL Salongene Laguneparken

Laguneveien 9

5239 Rådal
Tlf: 55 01 01 94
Mail: laguneparken@tlsalongene.no 

TL Salongene Ski

Torget 3

1400 Ski
tlf: 908 00 086
Mail: ski@tlsalongene.no